Numeroloji

Ali Kemal Sunal Örnek Hayatının Kısa Analizini Yaptım

Ali Kemal Sunal 10 Kasım 1944 yılında doğdu. 10 Kasım Atatürk’ün ölüm günü olduğu için hiçbir zaman 10 Kasım’da doğum gününü kutlamadı. Şimdi bu büyük sanatçının hayat analizini sizlere sunmaya çalışacağım.

Ata, aile ve evlilik kulvarı olan 6; derin düşünce, tefekkür, moral motivasyon ve inanç kulvarı 7; maliye, para, bolluk, bereket çakrası 8, boş olarak dünyaya geldi.
Bu hayat yolculuğunda ilişkilerinde empati duygusunu ben merkezcilikten, sen merkezciliğe önem vererek, yaratıcılık, beceri ve liderlik özelliklerinden güç alıp, kendini en iyi şekilde ifade ederek boş olan kulvarları doldurmak istedi.

Bu konuda çok önemli yollar kateden Ali Kemal Sunal, yeniliklere açık, şöhret ve ünlü olma kulvarının avantajını da kullandı. İlişkilerinde empatiyi öne çıkararak nerede ise bütün insanlar tarafından sevildi ve buradan kendisine moral ve motivasyon kaynağı oluşturarak 7. Çakrasını onarmaya başladı. Çocukluğunda içine kapanık yapısını, insan ilişkilerini üst düzeye çıkararak ortadan kaldırdı.

Daha sonra evlilik gerçekleştirerek zaten onardığı ilişkiler ve empati becerisini eşine doğru bir şekilde yansıtarak çok iyi bir evlilik hayatı geçirdi. Ezo ve Ali isminde iki çocuğa babalık yaparak örnek bir baba profili ortaya koydu. Yaratmış olduğu karakterler ile çok önemli filmlere imza atarak kazandığı paralar ile 8. Çakrasını onarmaya başladı. Sistemden kazandığını tekrar sisteme geri döndürerek muhteşem bir dönüşüm sağlayan Kemal Sunal böylece kazandığı paradan bolluk ve bereket oluşturarak 8. Çakrasını da onarmış oldu.

Aslında maddi durumları yetersiz bir ailede ve içine kapanık olarak doğan, sanat hayatını sürdürdüğü dönemlerde dev sanatçı ve karakterlerin arasından sıyrılarak yarattığı “Şaban” karakteri ile, kazandığını paylaşan ve paylaşarak bolluk bereket oluşturan, kurmuş olduğu aile yapısı ile topluma örnek bir profil çizen Kemal Sunal gelmiş olduğu bu hayat kulvarında bütün dezavantajlarını avantaja çevirerek boş olan çakralarını doldurmayı başardı.

Durmadan hayatından şikayet eden ve mızmızlanan insanlara örnek bir yaşam mücadelesi ve hayat örneği bıraktı.
Ruhu şad olsun.

Kişisel analizlerinizi öğrenmek isterseniz 0533 552 70 37 numaralı telefondan bana ulaşabilirsiniz.

İlgili içerikler
Numeroloji

Milli Mücadele’nin Anıt İsmi Mehmet Rıfat Börekçi ’nin Hayat Analizi

Numeroloji

Türkiye’nin en çok okunan gazetecisi Yılmaz Özdil ‘in Numeroloji Analizi

Numeroloji

Aamir Khan Dev Aktör ve Yönetmenin Kısa Numeroloji Hayat Analizi

Numeroloji

Özlem Türeci ve Uğur Şahin Biontech, Covit-19 Ve Hayat Analizleri

Paylaşımlardan anında haberdar olmak istiyorsan abone ol!