Yaşam

Çakra Çalışmaları

Madde aleminde yani üç boyutlu dünyada her şeyin aslı atomdur ve atom yüksek enerjidir. İnsan,iki hücrenin milyonlarca kez bölünmesinden ve anne karnında aldığı form ile oluşur. Bu bölünmeden iki trilyondan fazla hücre ile hayata merhaba diyen insan evladı unutulmamalıdır ki, kaynağa bağlı bir enerji yumağıdır. İnsan doğduğunda saf enerji ile dünyaya gelir. Blokajsız ve tertemiz.

Madde alemde en büyük blokajlar korku, endişe ve sevgisizlikten oluşur.  Çok basit bir tanımlama ile anlatmaya çalışırsam vücudumuzun 7 ana merkezinde enerji havuzu ya da göleti diye tabir ettiğimiz bölgelerde zamanla blokajlar yani tıkanmalar oluşur. Bu tıkanmalar açılmadığı ya da tıkanıklık uzun sürdüğü zaman vücut kişiyi bedensel hastalıklar ile uyarır. Bu bedenin kişiye verdiği benimle ilgilen ikazıdır.

Çakra dediğimiz enerji havuzlarının sürekli aktif halde tutulması insanın yaşamsal kalitesini artırır. Emperyalist dünyada her şey para ile ölçüldüğü için özellikle ruhsal konularda açmaza düşenler ve maddi rahatsızlıkları olanlar reiki masterlara son yıllarda çok gitmeye başladılar. Çakraların açılması ve blokajlı olanların temizlenmesi işlemleri için gidilen bu merkezler zamanla para basan darphanelere dönüştüler. Buralara giden insanlar ruhsal çöküşler ve depresyon gibi ruhsal hastalıkların girdabına düştüler.

Evet, çakralar açık olmadığı zaman insan yaşayamaz ancak insanın yaşayabilmesi için en az bir ya da iki çakrası zaten sistem tarafından sürekli açık tutulur. Oysa buralarda umut aşılanan, bir tıp doktoru ya da ruh hekimi gibi davranarak her şeyin çözüm merkezi olarak kendilerini gösterenler insanlarımıza para tuzakları hazırladılar ve seanslara bölerek yaptıkları çalışmalarla insanlarımızı sömürdüler. Kaynağından sahip olduklarını iddia ettikleri enerjiyi para ile sattılar.

Nasıl din satan ruhbanlar kutsal kitapları kazanç kapısı yaptılarsa bu duygu simsarları da insanların ruh dünyalarını ve açmazlarını kullanarak tüccarlık yaparak zenginliklerine zenginlik kattılar.  Yapmaları gereken şey çok basitti. Zaten insanın doğasında var olan bu enerji havuzlarının/ göletlerinin/ enerji merkezlerinin nasıl aktif hale gelebileceğini insanlarımıza anlatmak ve sonuçlarını insanlarımızın kendisini görmesini sağlamaktı. Bunu yapmadılar.

Siz hiç sokaklarla ilgilenen din adamları gördünüz mü? Tarikat, cemaat ya da dini bir vakfın hiç sokak çocukları için bir çözüm ürettiğine şahit oldunuz mu?
Olamazsınız.  Çünkü orada para yoktur. Sokaktan para çıkmaz bu din tüccarlarına. Peki, siz hiçbir spritüal gurunun sokakta yaşayan kimsesiz, evsiz çocukların ya da kişilerin ruh dünyaları ile ilgilendiğini gördünüz mü? Yani ben sokakta yaşayan çocuğa reiki vererek onun çakraları açayım ve onun ruh dünyasını aydınlatayım diyeni.. 
Göremezsiniz. Neden? Çünkü sokaklardan para çıkmaz. İşte bu adamlar tüccar adamlardır. Konu para alıp almamaları değildir. Konu kişiyi kaynağa bağlamak değil, konu kişinin daha çok seans ile daha çok bağımlı hale getirilerek kanının emilmesidir.

Sanıyorum genelin mantığını gerek yaşadıklarımızdan ve gerekse ortaya saçılan itiraflardan ve ruhsal dünyası allak bullak olmuş bu tüccarların mağduru insanlarımızın durumundan anlamış olduk. Bundan sonra bir A4 sayfasını geçmeyecek kısa bir yazı ile enerji havuzu, göleti ya da merkezi dediğimiz 7 merkezi nasıl açabiliriz. Nasıl çalışma yapabiliriz. Sıra şimdi ona geldi. Çok kısa bir zaman dilimi içinde burada bulacaksınız.

İlgili içerikler
DünyaYaşam

Ruhumuzun Sesi mi, Zihnimizin Sesi mi?

Kişisel GelişimYaşam

Aile Dizimi Üzerine

GündemYaşam

Gaflet, Dalalet ve Hatta Hıyanet İçinde Olanlar

Yaşam

Bu Gece Musa Özdağ Hocam Düştü Aklıma

Paylaşımlardan anında haberdar olmak istiyorsan abone ol!